Zayn Malik: chuda Perrie Edwards w Los Angeles! (NOWE ZDJĘCIA)

Napisano: 07/08/2015 - 20:25 autor: Marta Nowak

Perrie Edwards chce chyba pokazać, że Zayn Malik dużo stracił i zachwyca codziennie ładnymi stylizacjami w Los Angeles. Również dzisiaj Perrie prezentowała się super i wyglądała doskonale.

Młoda dama jest wspaniała i ma figurę modelki. Perrie ostatnio schudła i wygląda teraz niesamowicie!

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

10 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Karlo 08/08/2015 o 10:01 -

  Tu nie chodzi o to kto i jak wygląda tylko jak się zachowuje i jaki ma charakter
  A tak poza tym perrie sobie zasłużyła

 2. Anonim 08/08/2015 o 12:13 -

  Zgadzam síe z komami powyżej . To pusta dziunia.

 3. My bitches 10/08/2015 o 13:34 -

  Zgadzam się z @Karlo ponieważ wszyscy ją hejtują za to jak ona się zachowuje. Jakby nie było zdjęć gdzie chwali się pierścionkiem to może byśmy ją trochę poważnie traktowali a ona cieszyła się z tego jak dziecko z cukierka no to sorry. Ja jej nie lubiłam od początku, ale próbuję ją polubić, ale ona swoim zachowaniem mnie tak wku….rwia, że to aż mało. Błagam was. Teraz już wiem co zrobię gdy chłopak mi się oświadczy będę to wszędzie pokazywać, dawać ludziom pod twarz i będę z dumą mówić: To style Perrie Edwards.

 4. My bitches 10/08/2015 o 13:35 -

  * styl sorry za błąd

 5. pezzzez 24/12/2015 o 12:39 -

  a gdyby tak na chwilę odłożyć to że i zayn i perrie to osoby publiczne ? Ludzie według mnie to że perrie chwaliła śie pierścionkiem to nic złego. A wy nie chcielibyście aby swiat wiedział o waszym szczęściu ?? Zresztą do My bitches czy ona ci podsuwała ten pierścionek pod twarz ?? no właśnie . więc było poprostu nie wchodzić w jej zdjęcia i już . A jeżeli oglądałeś zdj z jakiejś gali i tam widziałeś pierścionek to co miała go chować aby nie denerwować ludzi ymhh…-,- I jak wg was Zayn dobrze zrobił to sobie kurde poczekam aż wy kiedys będziecie mieć narzeczonego czy narzeczoną i nagle wszytskie wasze plany legną w gruzach bo ta druga osoba się rozmysliła. I nawet gdyby pezz była serio taka zła i okropna to i tak nikt nie zasłużył na zrywanie w taki sposób.