Zayn Malik: fani obrażają idola po rzuceniu Perrie Edwards! (PILNE WIEŚCI)

Napisano: 05/08/2015 - 20:15 autor: Marta Nowak

Zayn Malik nie okazał się prawdziwym mężczyzną i zerwał z Perrie Edwards podczas krótkiej rozmowy telefonicznej. Fani są bardzo wkurzeni na swojego idola i przyznają, że jego zachowanie było bardzo niemiłe.

Czytamy, że Perrie zawsze wspierała Zayna i próbowała trzymać go z dala od używek. Teraz fani martwią się co stanie się z Zaynem. Chłopak rzucił Perrie, ponieważ chce mieć więcej swobody. To oznacza zapewne szalone imprezy!

zayn malik blond wlosy

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

20 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Anonim 18/08/2015 o 03:28 -

  Widocznie tak miało być

  #Zayncometoback1D

 2. pezzzez 24/12/2015 o 12:46 -

  w dupe se to wsaccie wszyscy !! directioners waż idol jejs poprostu zajebisty najpierw zostawił cały zespoła potem dziewczyne i poszedł ćpać z jakims czarnym raperem no kurde nie ma co !

 3. Wa 17/02/2016 o 19:30 -

  @pezzzez zgadzam się z tobą