Zayn Malik: pierwsze zdjęcia po zerwaniu z Perrie Edwards! (NOWE ZDJĘCIA)

Napisano: 06/08/2015 - 8:20 autor: Marta Nowak

Zayn Malik jest obecnie w Los Angeles, gdzie spędza czas po rzuceni Perrie Edwards. Chłopak pochwalił się dzisiaj nowym selfie i jest to pierwsze po ogłoszeniu informacji o rozstaniu.

Gwiazdor wygląda bardzo przystojnie, ale wielu fanów obraża go za styl w jakim rzucił Perrie. Dla przypomnienia, Zayn zerwał z Perrie przez telefon.

zayn malik perrie edwards zerwali

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

20 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. 1D love 06/08/2015 o 16:16 -

  @I love Harry, nic mu na szczęście nie jest ;)

 2. I love Harry 06/08/2015 o 16:36 -

  @1D love dziękuje za odpowiedź, tak się cieszę, że nic mu nie jest, ale tak wogle gdzie to przeczytałaś ?(jeśli można spytać)

 3. bibi 06/08/2015 o 16:50 -

  Zgadzam się z @xxxxx- nie wiemy jak było naprawdę, znamy wersję oficjalną, która na pewno odbiega od rzeczywistości. Nawet nie wiemy czy to był prawdziwy związek. Nie można nikogo obrażać, ani jego, ani jej.

 4. nie nawidze zayna przez to co zrobił 06/08/2015 o 21:48 -

  wy chyba jesteście nienormalni chcecie żeby ktoś z wami zerwał przez telefon? kiedyś kochałam zayna ale za to co zrobił a na dodatek myślałąm, że on jest kochany romantyczny a się okazał gópim *****

 5. Internet kłamie ! 11/08/2015 o 19:46 -

  Moim zdaniem historyjka ze związkiem Zayna i Perrie wcale nie musi być prawdziwa przecież mogli się spotykać np rok i zerwać niewiadomo w jaki sposób ja nie osądzam Zayna internet nie mówi prawdy, ale prawdą jest to, że Zayn odszedł z 1D którzy według internetu mają rozpaść się za rok , ale czy to prawda nwm