Zayn Malik, „Pillow Talk”: teledysk i piosenka dostępne! Wideo z Gigi Hadid!

Napisano: 29/01/2016 - 9:00 autor: Magda Jakubiak

Zgodnie z zapowiedziami, dzisiaj odbyła się światowa premiera debiutanckiej piosenki Zayna Malika „Pillow Talk”. Jednocześnie chłopak zaprezentował również teledysk, w którym wystąpiła jego ukochana dziewczyna Gigi Hadid. Nowy utwór brzmi całkiem nieźle i zapowiada się na duży przebój. Gigi również zachwyca, a w klipie nie brakuje romantycznych całusów.

Zayn powiedział w najnowszym wywiadzie, że One Direction to jego największy błąd i nigdy nie chciał być w zespole. Gwiazdor dodał, że jego stosunki z byłymi kolegami z zespołu nie są zbyt dobre i nie są już przyjaciółmi.

Zayn Malik – Pillow Talk – teledysk

zayn malik pillow talk

About the Author

Dziennikarka z Warszawy to nasza osoba od tematów „breaking news”. Jeżeli zastanawiacie się kto najszybciej donosi o pilnych tematach, jest to właśnie Magda. Nie ma znaczenia, czy informacje pojawią się w środku nocy. Po kilku minutach artykuł jest już opublikowany na stronie i gotowy dla czytelników.

24 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. believe 29/01/2016 o 21:58 -

  Jestem z niego dumna ale uważam że lepiej brzmiał w zespole

 2. Gdf 29/01/2016 o 22:10 -

  Swietny glos i teledysk mi jak najbardziej podoba mi sie w calosci !
  I nie zgadzam sie z wam widac ze jest szczesliwy i nie powinno byc wazne to ze np zaluje ze byl w 1D lub inne z tych rzeczy . Z skoro jest waszym idolem to nie powinno wam robic roznicy z kim jest lub czy jest w zeapole. Jutro to bedzie moim dzwonkiem jak znajde

 3. directioners and beliebrs 30/01/2016 o 20:06 -

  Piosenka jest ok a teledysk nie jest fajny ale to chyba najmniejsza sprawa z tego wszystkiego.Gwiazdunia lubi wymyślać i to co przeczytałam w opsie mam nadzieję,że też jest wymyślone. Zayn był lepszy w 1D no ale jeżeli teraz jest szczęśliwy to ok.Tylko szkoda,że również swoim szczęściem zranił swoje fanki kiedy odchodził 1D.Bo ja nie rozumiem skoro nie chciał być w 1D to po co był? mógł się nie zgadzać! A nie po 4 latach odszedł bez niczego. zgadzam się z @D.d

 4. Arbuz 30/01/2016 o 20:40 -

  nie podoba mi się to się to nie podoba się to mi nie podoba