Zayn Malik zasmucił Perrie Edwards!? Wycofał się z kupna domu! (PILNE WIEŚCI)

Napisano: 29/08/2015 - 20:25 autor: Marta Nowak

Zapewne mało kto wie, że Zayn Malik i Perrie Edwards byli bardzo bliscy kupna wspólnego domu pod Londynem, gdzie mieli wziąć ślub i wychować dzieci. Perrie była bardzo szczęśliwa i kupiła już kilka rzeczy do domu.

Niestety The Sun podało dzisiaj, że Zayn nakazał Perrie przerwanie transakcji i oddane mu jego pieniędzy. Perrie jest ponoć załamana, gdyż miała nadzieję że zamieszka w domu nawet pomimo zerwania. Zayn nie zachował się zbyt miło!

zayn malik domy gwiazd

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

9 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Eeee 30/08/2015 o 08:48 -

  Ty JAGODAXXXX ile ty masz lat? 5? 12? Bo po Twoich komentarzach sądze że jesteś nie dojrzała

 2. Anonim 30/08/2015 o 13:57 -

  lol dobrze piszesz

 3. aha 30/08/2015 o 18:12 -

  To płytkie jesteście chorzy i żal mi was. Gwiazdunie to najbardziej żenująca strona o życiu gwiazd jaką widziałam. Podajecie nie sprawdzone info tylko po to żeby wywołać burzy i chyba mieć więcej komentarzy. Bez pozdrowień.

 4. Martyna l 30/08/2015 o 20:17 -

  Tak pozatym the Sun kłamie nie wierzcie w to co piszą gwiazdunie i the Sun o one direction i o ich bliskich wiecie o co chodzi mam dość tych plotek i dlatego wam to piszę