Ashton Irwin i Bryana Holly nie zerwali! Chłopak zaprzeczył plotkom!

Napisano: 06/10/2015 - 8:00 autor: Marta Nowak

Ostatnio pojawiły się dużo ciekawych plotek, że Ashton Irwin z zespołu 5 Seconds of Summer i jego dziewczyna Bryana Holly nie są już razem. Na szczęście nie okazało się to prawdą. Otóż Ashton potwierdził w najnowszym wywiadzie, że jego związek z Bryaną rozwija się bardzo dobrze i są oni bardzo zakochani. Fani mogą w końcu odetchnąć.

Ashton i Bryana są razem już prawie rok i pokazali, że potrafią być razem nawet pomimo licznych podróży chłopaka. Ashton przyznał niedawno, że Bryana to bardzo wyrozumiała dziewczyna, co sprawia że jeszcze bardziej ją kocha. Brzmi to wspaniale i zachwyca fanów.

ashton irwin 5 seconds of summer

ashton irwin bryana holly zdjecia

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.