Ellie Goulding podczas Sylwestra, Niall polubił zdjęcie! Selena Gomez będzie zazdrosna?

Napisano: 02/01/2016 - 16:00 autor: Ania Staszkiewicz

Od dawna wiadomo, że Niall Horan robił niedawno wszystko aby zaprosić Ellie Goulding na randkę. Były gwiazdor One Direction nie miał jednak zbyt wielu sukcesów, ponieważ dziewczyna dała mu kosza. Kilka dni temu Niall złożył Ellie publicznie życzenia urodzinowe, co ponoć troszkę wkurzyło Selenę Gomez. Dodatkowo dzisiaj Niall polubił zdjęcie Ellie z Sylwestra.

Na najnowszym zdjęciu widzimy jak piosenkarka pozuje w bardzo ładnej kreacji. Ku zaskoczeniu wielu osób, Niall polubił foto dziewczyny, pomimo tego że jest teraz na wakacjach z Seleną na Kostaryce. Dziewczyna jest ponoć wkurzona z tego powodu.

ellie goulding zdjecia

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

9 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. ♪♫ 03/01/2016 o 00:37 -

  Zmienię Morze, Klimat (♥♥)

 2. Obca xD 03/01/2016 o 03:09 -

  No wreszcie!! Nie chce żeby on ją skrzywdził bo oddzielnie ich lubię ale poważnie to wg do siebie Niall i Sel nie pasują.

 3. Anonim 03/01/2016 o 18:25 -

  @Obca xD Niby tak, ale do Ellie jeszcze bardziej nie pasuje.

 4. Niallerowa 04/01/2016 o 23:22 -

  JAK ON MÓGŁ POLUBIĆ JEJ ZDJĘCIE BEZ ZGODY SELENY? I TO W DODATKU PODCZAS ICH MAGICZNYCH WAKACJI NA KOSTARYCE!