Harry Styles i Kara: nowa dziewczyna!!! (ZDJĘCIA)

Napisano: 01/07/2013 - 9:20 autor: Marta Nowak

Harry znalazł miłość…

Harry Styles był w niedzielę bez One Direction, ponieważ reszta zespołu poleciała na jeden dzień do Londynu. Chłopak jednak nie nudził się, gdyż poznał tam nową dziewczynę! Nazywa się Kara! To bliska przyjaciółka Lou Tisdale.

Harry i jego nowa miłość byli wczoraj w Apple Store. Dziewczyna jest piękna jak anioł! Zobaczcie…

Ładna dziewczyna?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

59 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Crazy Mofos 17/08/2013 o 12:40 -

  Kurde stanę obok mojego kolegi muszę być jego dziewczyną ! -.-

 2. Mrs. Payne 17/08/2013 o 13:56 -

  Ja *****ole.Gwiazdunie przesadzacie. Wszystkie bliskie przyjaciółki i koleżanki które pojawią się z nim na mieście to co ?? Od razu miłość ?? Boże to już nawet on nie może normalnie na ulice wyjść z koleżanką bo to od razu nowa dziewczyna. Jeżeli chciecie brać się i opisywać je. To bierzcie prawdziwe fakty a nie jakieś głupoty.

 3. Mrs. Horan 27/10/2013 o 15:51 -

  Tak, tak. Każda dziewczyna która choć chwilę postoi koło Hazzy musi być od razu jego dziewczyną? Nie macie już o czym pisać?

 4. Anonim 18/01/2014 o 15:32 -

  Ochydna!!!!!
  Fffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!