Harry Styles jest męski!? Czerwone spodnie i kok na głowie! (NOWE ZDJĘCIA)

Napisano: 01/08/2015 - 20:25 autor: Marta Nowak

Fani One Direction są ostatnio zaskoczeni wyglądem Harry’ego Stylesa. Po przygodach z warkoczykami, Harry szalał dzisiaj w czerwonych spodniach i z kokiem na głowie. Dziewczyny są zdziwione i zaskoczone!

Przystojny Harry chce za wszelką cenę pokazać, że nawet chłopak może nosić takie ciuszki. Należy przyznać, że Harry wygląda całkiem nieźle i prezentuje się przystojnie. Fani nie powinni krytykować swojego idola!

harry styles czerwone spodnie zdjecia

harry styles czerwone spodnie

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

11 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. miki 02/08/2015 o 14:14 -

  to strój do golfa

 2. Goosia 05/08/2015 o 21:10 -

  ŻALL :p HARRY ŻALL

 3. Drag Me Down 17/08/2015 o 18:56 -

  Goosia: wiesz, nie chcę cię obrazić czy coś, ale jeżeli chcesz tu obrażać Hazzę, to możesz stąd wyjść, tam są drzwi —–>
  PS.Hazzuś rządzi ;** . Tylko prawdziwe fanki go nie obrażają. Dla mnie jest ważne jaki on jest, a nie w co się ubiera. Jeżeli ktoś ocenia ludzi po wyglądzie, to popełnia wg mnie wielki błąd, bo liczy się charakter, a nie to czy ktoś jest bogaty, pięknie ubrany czy coś.Pozdro dla wszystkich True Directioners a dla tych „innych” Directioners mam radę:zastanów się, po co jesteś Directioner skoro nie potrafisz zaakceptować swojego idola.

 4. Doma 16/09/2015 o 21:34 -

  <3 Harry