Harry Styles zerwał kontakt z resztą One Direction? Wybrał Kendall Jenner!

Napisano: 17/03/2016 - 11:00 autor: Magda Jakubiak

Brytyjskie media podały dzisiaj, że Harry Styles nie widzi dla siebie w przyszłości w One Direction i zerwał całkowicie kontakt z zespołem. Pojawiły się informacje, że Harry nie rozmawiał od trzech miesięcy z żadnym z byłych członków zespołu. Krążą plotki, że Harry woli spędzać czas z Kendall Jenner i uważa One Direction za przeszłość.

Ostatnio podano również, że Harry zakończył całkowicie karierę muzyczną i będzie teraz aktorem. Gwiazdor wystąpi wkrótce w filmie wojennym, w którym zagra żołnierza.

harry styles zdjecia

About the Author

Dziennikarka z Warszawy to nasza osoba od tematów „breaking news”. Jeżeli zastanawiacie się kto najszybciej donosi o pilnych tematach, jest to właśnie Magda. Nie ma znaczenia, czy informacje pojawią się w środku nocy. Po kilku minutach artykuł jest już opublikowany na stronie i gotowy dla czytelników.

17 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Directioner forever 19/10/2016 o 17:58 -

    Harry przecież na 100% pisze sms-y do chłopaków lub dzwoni. I jeżeli gwiazdunie piszą ,,krążą plotki” lub ,, podejrzewane jest… ”
    to nie oznacza że to chociażby na 80% jest pewne! Ja sama osobiście nie wierzę że Harry mógłby rzucić muzykę dla 2 filmów i Kendall. On kocha muzykę. Zresztą 1D ma tylko roczną przerwę i wracają w marcu czy kiedy tam. 2016 to rok zmian! Oczywiście dobrych. Harry nie powiedział tego osobiście więc to nie dokońca prawda!

  2. Directioner forever 19/10/2016 o 18:01 -

    A Selena Gomez i Ariana Grande, też naraz zajmują się aktorstwem i muzyką! Niedawno wydały nawet nowe płyty!! Myślcie! PS: Nie piszcie ,były’ gwiazdor One Direction bo to tylko przerwa, jak napisałam w poprzednim komentarzu!!!
    Zawsze jak wchodzę na tą stronę to nawet nie chce mi się pisać tłumaczeń spraw, i czytaniem bzdur! Ale magiczna nitka mnie przyciąga do PLOTEK o Harry’m…. Bosz…

Napisz komentarz