Justin Bieber i jego syn wyglądają identycznie! (zdjęcie z USA)

Napisano: 06/11/2011 - 4:50 autor: Marta Nowak

Ale słodziaki…

Amerykańska telewizja pokazała wczoraj wyraźne zdjęcie Tristyna czyli syna Mariah Yeater, która uważa, że Justin Bieber jest jego ojcem. Następnie sympatyczna Kasia zrobiła bardzo ciekawe porównanie ze zdjęciem Justina za młodu i wyszło coś szokującego.

Okazało się, że Justin i Tristyn wyglądają jak dwie krople wody. Ich oczy, nos, usta i czoło są w zasadzie identyczne. Jest to troszkę dziwne i stawia gwiazdora w kłopotliwej sytuacji. Może jego niedawna wypowiedzieć, że oskarżenia Mariah Yeater są wymyślone, nie była do końca prawdziwa.

Porównanie zdjęć…

Są podobni?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

444 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Anonim 17/05/2013 o 17:01 -

  Ja *****ole czegoż to gwiazdunie.pl nie wymyślą. On nie ma syna -,- 

 2. w *****ie mam 1D, bo kocham Justina Biebera 25/05/2013 o 13:56 -

  tylko jakbyscie chcieli wszyscz wiedzec to Justin nie ma dzieci. Poogladajcie sb wzwiadz Justina z Opra i bedziecie wszyscz wiedzec zy nie ma ani 1 dziecka i nie wciskajcie ludziom kitow bo to nie prawda

 3. Swagger - kidrauhl-belieber 15/10/2013 o 17:41 -

  a hejterzy lepiej wiedzą już naprawdę zajebiście.. hejterzy nie wypowiadajcie się jak nie wiecie po 2 ta stronka powinna już dawno zniknąć z internetu tylko ludzi w błąd wprowadzacie… Pozdro dla rodzinki Beliebers kocham was!!

 4. nati 25/12/2013 o 17:31 -

  moim zdanie nie są  wcale podobni. Justin jest o wiele ładniejszy . A ta fanka jest jakaś dziwna .Leci na kase justina