Justin Bieber i Selena Gomez! Romansują w Los Angeles? (NOWE ZDJĘCIA)

Napisano: 29/05/2015 - 4:50 autor: Marta Nowak

Gwiazdunie mają dobre wiadomości dla fanów Justina Biebera i Seleny Gomez. Otóż gwiazdki były widziane wczoraj na tej samej imprezie w Los Angeles. Od razu pojawiły się komentarze, że być może miłość wróciła i mogą oni być znowu razem!

Jako dowód, pojawiło się nagranie na Snapchat na którym widzimy Justina i Selenę!

justin bieber selena gomez

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

7 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. belieber 29/05/2015 o 20:46 -

    fajnie jak będą razem,pasują so siebię:)JB pewnie teraz wspiera selenę

  2. 123 09/07/2015 o 10:59 -

    Fajnie że zdjęcia są stare :)