Justin Bieber zaśpiewał dwie piosenki na gali iHeartRadio Music Awards w Los Angeles!

Napisano: 04/04/2016 - 17:00 autor: Ola Werner

Utalentowany Justin Bieber to kolejny gwiazdor, który pojawił się wczoraj na gali iHeartRadio Music Awards w Los Angeles. Artysta zachwycił wiernych fanów i zaśpiewał na żywo dwie piosenki. Justin spisał się oczywiście wspaniale i pokazał, ze jest bardzo utalentowany.

Amerykańskie media podają, że Selena Gomez była pod wrażeniem występu swojego byłego chłopaka i biła brawo najgłośniej. Ostatnio pojawiły się plotki, że para próbuje być znowu razem.

justin bieber zdjecia

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

6 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Anonim 04/04/2016 o 17:23 -

  Bardzo się cieszę ,że chociaż się staracie być razem

 2. ubaw 04/04/2016 o 21:46 -

  czemu selena spotyka się tak z przyjaciołmi biebera np alfredo zaczęli polubiać jej zdjecia np diplo , johnny , alfredo , były ochroniarz justina w co oni oboje grają ?

 3. ♪♫ 05/04/2016 o 10:55 -

  Fajnie B
  W Jasności
  Po-Zwoliłem Swej Osobie Na Komentarz-Po

  JDB☼Fajnie I Miło♥SMG
  Justin Drew Bieber

 4. Eleanor&Louis 05/04/2016 o 22:07 -

  nie może lepiej aby on nie wracał do Seleny . Hailey pasuje do Justina lepiej niz Selena

 5. Pewna Belieber 19/04/2016 o 12:39 -

  Czytając komentarze byłam w szoku, a szczególnie po tym ostatnim który pisze o Hailey.. A co takiego ona zrobiła? HAhahah oj dużo, Jak Jus rozpoczął swoją trasę, ona powiedziała że nie są razem,,, Wkurza ją życie we fleszach ..
  No cóż, Droga Hailey. Selena bardziej pasuje do Justina i ona go nie wystawi,, pozdro !!