Katy Perry wydała świąteczną piosenkę! Nowa płyta w tym roku?

Napisano: 30/11/2015 - 8:00 autor: Ania Staszkiewicz

Kilka dni temu Gwiazdunie zaprezentowały nową piosenkę Katy Perry „Every Day Is A Holiday”, która została wydana w ramach współpracy gwiazdy z marką H&M. Utwór promuje świąteczną kampanię domu mody. Piosenka okazała się dużym sukcesem i zbiera bardzo dobre recenzje na całym świecie. Fani zastanawiają się teraz czy premiera utworu, oznacza że wkrótce pojawi się nowa płyta artystki.

Katy powiedziała dzisiaj w wywiadzie dla New York Times, że jej nowa płyta będzie miała premierę dopiero jesienią przyszłego roku. Świąteczny utwór to jedynie bonus dla fanów i będą musieli oni poczekać kilka miesięcy na dodatkowe piosenki.

katy perry hm

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

1 Komentarz Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ♪♫ 30/11/2015 o 13:20 -

    Radośnie Z Uśmiechem :)