Kylie Jenner chwali się nową fryzurą! Pofarbowała włosy!

Napisano: 12/07/2015 - 12:57 autor: Magda Jakubiak

Znana celebrytka Kylie Jenner pokazała kilka dni temu niebieskie włosy, które zrobiły furorę wśród fanów. Ten szalony kolor znudził się już chyba dziewczynie, ponieważ dzisiaj gwiazda ma już inną barwę włosów. Fani dziewczyny byli mocno zaskoczeni, gdy zobaczyli zdjęcie które Kylie opublikowała na swoim koncie na Instagramie.

Oprócz nowego kolor włosów, Kylie zaskakuje również ciekawym stylem fryzury. Warkoczyki to ostatni krzyk mody w Hollywood i świetnie pasują one dziewczynie. Kylie napisała dodatkowo pod fotką, że właśnie się obudzała i chciała pokazać fanom swoje zdjęcie.

Wiele osób przyznało, że Kylie staje się coraz bardziej podobna do Kim Kardashian. Pojawiło się również wiele wpisów, że gwiazda nie wygląda na siedemnaście lat. Trudno się z tym nie zgodzić.

kylie jenner fryzura

About the Author

Dziennikarka z Warszawy to nasza osoba od tematów „breaking news”. Jeżeli zastanawiacie się kto najszybciej donosi o pilnych tematach, jest to właśnie Magda. Nie ma znaczenia, czy informacje pojawią się w środku nocy. Po kilku minutach artykuł jest już opublikowany na stronie i gotowy dla czytelników.

3 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ♪♫ 13/07/2015 o 05:17 -

    Piękna Kylie ♥♥

  2. Fans_Reziego 11/08/2015 o 15:18 -

    Ale ma cycki duże też sztuczne? Jak jej usta? Założę się,że jak będzie trochę doroślejsza to stanie się sztuczna jak te jej wszystkie siostry oprócz Kendall jedyna ładna naturalna dziewczyna z tej rodzinki

  3. directioners and beliebrs 10/02/2016 o 11:22 -

    Śliczna♥