Louis Tomlinson i Liam Payne na gali Brit Awards w Londynie!

Napisano: 25/02/2016 - 12:00 autor: Ola Werner

Zespół One Direction to już niestety przeszłość w historii muzyki. Pomimo rozpadu grupa była jednak nominowana na gali Brit Awards w Londynie i dlatego Louis Tomlinson i Liam Payne pojawili się na gali, aby zrobić niespodziankę fanom. Chłopcy wyglądali bardzo przystojnie, a fani mogli podziwiać gwiazdorów na czerwonym dywanie chyba po raz ostatni.

One Direction wygrali statuetkę za najlepszy teledysk, co bardzo ucieszyło fanów. Jest to miłe zakończenie ich wspaniałej kariery. W ramach wywiadu podczas gali Louis powiedział, że muzyka to dla niego już przeszłość a teraz chce być przede wszystkim dobrym ojcem.

louis tomlinson liam payne

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

11 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. ^_^ 25/02/2016 o 19:16 -

  Oni wrócą bo sami powiedzieli,że pewnego dnia wrócą.Więc zespół się nie rozpadł.Tylko chcieli sobie zrobić przerwę dla ważnych osób w ich życiu.

 2. Zakochana w Harrym 25/02/2016 o 20:03 -

  Śmieszy mnie to co ,,GWIAZDUNIE ”’ tutaj wypisują to że Louis tak powiedział to oczywiste bo mają w końcu PRZERWĘ i chcą się skupić na rodzinie w przyjaciołach to chyba logiczne

 3. voolgarna 25/02/2016 o 20:10 -

  tomasz bo cie tu zablokuja jak napisze do nich

 4. Julka 25/02/2016 o 20:30 -

  To nawet już nie jest śmieszne co wy wypisujecie ONE DIRECTION SIĘ NIE ROZPADA!!!!!!!!

 5. niochnioch 29/02/2016 o 00:28 -

  naprawdę dziewczyny my nie chcemy żebyście się załamywały czy coś, ale to raczej logiczne ze one direction już nie powróci na wielka scenę… nie uwierzę ze za 10-15 lat kiedy pozakładacie własne rodziny będziecie miały czas na słuchanie ich hitów ich kariera przeminęła i trzeba się z tym pogodzić :D