Miley Cyrus, Selena Gomez i Demi Lovato – za młode na ciążę? (ZDJĘCIA)

Napisano: 20/07/2012 - 19:00 autor: Marta Nowak

Zobaczcie…

Amerykańskie media piszą dzisiaj dużo o możliwej ciąży Miley Cyrus. Pojawiły się też wpisy, że Selena Gomez powinna wziąć z niej przykład. Będzie jej wtedy łatwiej wychować dziecko, gdyż będzie mogła wymieniać się radami z Miley! Justin do dzieła! Jeżeli chodzi o Demi, to chyba nie ma co liczyć na ciążę, gdyż nie znalazła jeszcze chłopaka z którym chce spędzić resztą życia.

Gwiazdunie uważają, że dziewczyny powinny jeszcze troszkę poczekać z macierzyństwem. Jak wiecie w Hollywood dochodzi do wielu rozwodów i dzieci gwiazd mają trudne życie. Miley, Selena i Demi powinny wszystko dobrze przemyśleć.

Miley, Selena i Demi są za młode na ciążę?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

119 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Szczerość 22/01/2013 o 23:27 -

  po co te dyskusje?

 2. tylko nie to 06/04/2013 o 21:43 -

  Ciąza to nie dla seleny jest za młoda jest ładna ,fajna i jest po prostu exsyra ,demi i dziecko ona sobie nie poradzi zły przykład mu da nawet stylu nie ma ,miley była fajna ale teraz wyglonda brzydko ta fryzura jej nie pasuje .

 3. Bieberowa & Liamowa.P 4 11/07/2013 o 11:10 -

  Moja mama mnie urodziła jak miała 20 lat a mój tata miał wtedy 19 :D więc ….

 4. Sylwia 06/02/2014 o 19:51 -

  O tak cała prawda Biberowa& Liamowa.P 4 twój tata był młodszy od mamy xD moja koleżanka też tak ma