Niall Horan grilluje! Impreza z przyjaciółmi w Londynie!

Napisano: 05/07/2015 - 9:02 autor: Marta Nowak

Podczas gdy reszta członków One Direction spedziła sobotę ze swoimi dziewczynami, Niall Horan udał się na grilla do znajomych. Nie było z nim niestety Ariany Grande, która spędza czas w USA, gdzie nagrywa kolejne odcinki nowego serialu „Scream Queens”. Gwiazdor One Direction nie wyglądał jednak na smutnego i dobrze się bawił na party w ogrodzie!

Z relacji lokalnych mediów wynika, że Niall odmówił kilku dziewczynom wymiany numerów telefonu. Niall miał powiedzieć, że ma obecnie dziewczynę i nie szuka nowej miłości. Zdaje się to potwierdzać, że Ariana to jego miłość!

niall horan wakacje londyn

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

4 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. ciekawa 05/07/2015 o 10:11 -

  przecież to było na festiwalu a nie na grilu u znajomych

 2. Directioner Forever 05/07/2015 o 10:15 -

  Gwiazdunie za przeproszeniem gówno wiedzą i wymyślają jakieś ploty, bzdury byle coś napisać. Nwm jak innym ale dla mnie to już się robi nudne.
  Ps. Nialler jak zawsze cudowny <33 ;*

 3. Horanek 05/07/2015 o 13:26 -

  Z tego co wiem to Niall przez ostatnie dwa dni byl widywany na jednym z festiwali w Londynie wiec nie wiem skad macie informacje o tym ze jest na grillu u znajomych ! poza tym Niall i Ariana nie sa razem ! i skad wy niby wiecie ze Niall powiedzial ze jest w zwiazku ? powiedzial wam to ? NIE ! wiec nie piszcie takich glupot bo to sie robi nudne !

 4. nati 05/07/2015 o 13:28 -

  zanudzacie mnie ludzie