Nick Jonas zaprzecza! „Selena Gomez nie jest moją dziewczyną”

Napisano: 09/07/2015 - 9:41 autor: Marta Nowak

Wczoraj pojawiło się bardzo dużo plotek, że Selena Gomez i Nick Jonas mogą być znowu razem. Dla przypomnienia, para spotkała się przez przypadek w restauracji w Los Angeles i krążyły informacje o flircie. Dzisiaj pojawiła się jednak wypowiedź Nicka, która wyjaśnia całą sytuację! Fani mogą być troszkę zaskoczeni!

Nick powiedział, że Selena to jego bardzo dobra przyjaciółka, ale nie są oni razem. Gwiazdor dodał, że lubi spędzać czas z Seleną i co jakiś czas się spotykają. Wypowiedź gwiazdora jest bardzo miła i sprawi z pewnością, że Selena będzie szczęśliwa. Warto dodać, że Selena i Nick są obecnie singlami i dlatego szybko pojawiły się plotki o ich romansie!

selena gomez ubrania

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

6 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Anonim 11/07/2015 o 19:18 -

    Nick nawet się nie wypowiadał o niej lol
    nie mają romansu bo nick cieszy się że jest singlem :)