One Direction, „Perfect”! Występ na żywo w X Factor!

Napisano: 16/11/2015 - 8:00 autor: Marta Nowak

Od piątku na całym świecie jest już dostępna nowa płyta One Direction „Made In The AM”. W ramach promowania krążka, zespół pojawił się wczoraj w programie X Factor w Londynie, gdzie zaśpiewał na żywo najnowszy singiel „Perfect”. Warto dodać, że był to jeden z ostatnich występów zespołu. Jakiś czas temu członkowie One Direction ogłosili, że kończą współpracę i chcą skoncentrować się na solowych karierach.

Najnowszy występ One Direction był bardzo udany i zachwycił publiczność. Po występie gwiazdorzy przyznali, że są dumni z nowej płycie i bardzo cieszą się z pozytywnych recenzji. Gwiazdorzy nie przejmują się również rywalizacją z Justinem Bieberem, który również wydał nową płytę w ostatni piątek. Z najnowszych danych wynika, że sprzedaż krążka Justina jest minimalnie lepsza.

One Direction – Perfect – na żywo

one direction x factor zdjecia

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

7 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Aww 16/11/2015 o 15:20 -

    Tak na swoim fb mówiły xD

  2. Anonim 18/11/2015 o 21:04 -

    KOCHAM WAS KOCHANI MOI