One Direction w Polsce! Koncert w 2014? (WHERE WE ARE TOUR)

Napisano: 16/05/2013 - 16:00 autor: Marta Nowak

Warszawa i Gdańsk?

Jak już doskonale wiecie, One Direction zaprezentowali kilka godzin temu pierwsze kraje, w których odbędzie się ich trasa koncertowa „Where We Are Tour” w 2014 roku. Niestety zabrakło tam Polski i wielu innych krajów z Europy.

W międzyczasie, chłopcy poinformowali że obecnie dogadywane są szczegóły koncertów w Europie i wkrótce zostaną podane kolejne kraje. Krążą plotki, że One Direction wystąpią w Polsce w Warszawie lub Gdańsku.

One Direction zagrają koncert w Polsce?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

167 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. lola 26/03/2014 o 17:57 -

    Tak sczerze mam ich dosc jestem directionerek , ale prawde mowiac gdyby chcieli to by przyjechali przez 3 lata nie mogli powiedzziec  nie  my chcemy jechac do Polski ii koniec niech nie pisza oPolsce albo niech nie moeia, ze jestesmy niesamowitymi fanami . BO wszystko to klamstawa

  2. Andzelika 17/04/2014 o 09:39 -

    Jech przyjadom na kocert do poznaña lubie ich som fajni i fajnie spiewajom a do poznaña i do gdazka mam nailblizej czekam na ich kocert pozdrowienia dla 1d