Perrie Edwards w spodniach z dziurami! Ubrała się ładnie! (ZDJĘCIA)

Napisano: 13/08/2015 - 21:00 autor: Marta Nowak

Piękna Perrie Edwards to modna dziewczyna, która ma zawsze wspaniały styl. Dzisiaj była miłość Zayna Malika paradowała w spodniach z dziurami, które bardzo jej pasowały.

Ładna Perrie wyglądała super i pokazała, że jest przepiękna. Dziewczyna ma cudowna urodę i zachwyca swoich wielbicieli.

perrie edwards jeansy zdjecia

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

6 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. fuckk off 15/08/2015 o 16:36 -

    Co jest z wami ludzie nie tak????!!!Karlo,Zayn love czy żal zastanówcie się co piszecie,potraficie tylko hejtować..Zróbcie coś ze sobą,nw idźcie do szkoły i niech wam wbiją trochę inteligencji,póki nie jest za późno,,Poprzez wasze komentarze ludzie mogą się o was wiele dowiedzieć..”Takie rzeczy tylko w cicholandzie” z tego co mi się wydaję to Pezz ma droższe ubrania niż ty,a moje stwierdzenie popiera choćby to,że jest to piosenkarka i właśnie promują swoją 3 płytę,pomijam już trasę koncertową…