Rihanna na okładce „Vogue”! Premiera niesamowitej sesji!

Napisano: 28/05/2016 - 16:00 autor: Ola Werner

Fani Rihanny będą dzisiaj zachwyceni, ponieważ właśnie pojawiła się niesamowita sesja Rihanny. Piosenkarka pozuje dla brytyjskiego wydania magazynu „Vogue” i po raz kolejny prezentuje się cudownie. Gwiazda zachwyca wyglądem i pokazuje, że ma urodę modelki. Najnowsza okładka jest dzisiaj hitem internetu.

Rihanna jest obecnie tematem numer jeden w muzyce, a jej nowa płyta bije rekordy popularności. Nowa sesja to kolejny wielki sukces pięknej gwiazdy. Fani są oczywiście dumni ze swojej idolki.

rihanna vogue

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

8 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Sok Aroniowy 05/03/2016 o 13:12 -

    Mam malego :)

  2. kusy 07/03/2016 o 03:02 -

    Biorąc pod uwage że nie jest modelką to wyszła lepiej niż niejedna z nich ,.Często wiele modelek niestety wychodzi fatalnie a są uważane za niewiadomo co,a tak wsumie to są fatalne z urody i na dłuższą mete nijakie.