Rodzinna Kardashian podczas Święta Dziękczynienia! Pierwsze zdjęcia!

Napisano: 27/11/2015 - 11:00 autor: Ania Staszkiewicz

Wczoraj w USA obchodzono Święto Dziękczynienia. Tej okazji nie przepuściła rodzinna Kardashian i opublikowała mnóstwo zdjęć, na których widzimy jak spędzali oni wspólnie czas. Na nowych fotkach widzimy miedzy innymi, że był tam między Scott Dsick, który ponoć zerwał niedawno z Kourtney Kardashian. Na rodzinnej kolacji był też Tyga, który jednak jest dalej z Kylie Jenner.

Na imprezie była również Kendall Jenner, która pozowała ze swoim tatą Caitlyn Jenner. Najnowsze foto rodziny jest bardzo sympatyczne i zrobiła furorę w internecie. Rodzina Kardashian to obecnie temat numer jeden w USA.

kendall jenner zdjecia facebook

kendall jenner zdjecia

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

1 Komentarz Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ♪♫ 27/11/2015 o 19:09 -

    Super Na Zdięciu Tez są Małe Piękne Aniołki Ekhem Dzieci
    ❤Super Ekhem ♥Super
    i Super :)
    Tak Pamiętać Wspomnieć O Każdym I Każdej :*