Selena Gomez krytykuje Nialla Horana? Jest ponoć dziecinny!

Napisano: 08/02/2016 - 14:00 autor: Ania Staszkiewicz

Jeszcze kilka tygodni temu Selena Gomez i Niall Horan byli szczęśliwie zakochani i spędzali romantyczne wakacje na rajskiej wyspie. Niestety na zakończenie wyprawy, Selena zerwała z Niallem gdy dowiedziała się że flirtował on za jej plecami z Ellie Goulding. Dzisiaj Selena skomentowała to wydarzenie.

Otóż gwiazda miała powiedzieć, że jej ostatnio chłopak nie był zbyt poważny i zachowywał się dziecinnie. Selena dodała, że ma dosyć związków z facetami, którzy nie potrafią być odpowiedzialni.

selena gomez niall horan

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

28 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Directioners_girl 05/04/2016 o 08:45 -

    W tej sytuacji to Niall jest poszkodowany.
    Nie dziwie mu sie, że flirtowałz tą Ellie. Bardzo dobrze zrobil. Selena poje**** powinna nie pchac sie do pierwszego lepszego tylko zaczekac jeszcze bo sama dobrze wie jak jest z chlopakami… Niall jest nie winny a ze wzgledu na to że Selena jest taka swinia zeby tak klamac to ja przestaje jej sluchac…

  2. Anonimka Lubie Horana 19/04/2016 o 14:49 -

    Horanek oni obaj sa poszkodowani i to ich sprawa kto zawinil bo na pewno niall nie jest swiety tak samo selena a wiec Horanek ogra dupe

    PS. Czy 1D sie rozpadnie ? Uwielbiam Horana