Selena Gomez spędza czas z Taylor Swift! Pogodziły się?

Napisano: 17/01/2016 - 8:00 autor: Magda Jakubiak

Niedawno pojawiły się plotki, że Selena Gomez była zazdrosna o obecnego chłopaka Taylor Swift i dziewczyny były z tego powodu pokłócone. Na szczęście były to tylko plotki, ponieważ dzisiaj gwiazdy opublikowały zdjęcie na którym widzimy jak spędzają wspólnie czas.

Selena jest obecnie zakochana w Niallu Horanie i nie czuje już nic do Calvina Harrisa, który jest chłopakiem Taylor. Dziewczyny znowu się przyjaźnią, a fani są bardzo szczęśliwi z tego powodu.

selena gomez taylor swift

About the Author

Dziennikarka z Warszawy to nasza osoba od tematów „breaking news”. Jeżeli zastanawiacie się kto najszybciej donosi o pilnych tematach, jest to właśnie Magda. Nie ma znaczenia, czy informacje pojawią się w środku nocy. Po kilku minutach artykuł jest już opublikowany na stronie i gotowy dla czytelników.

6 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Anonim 17/01/2016 o 12:18 -

    One cały czas się przyjażnią , a plotki krążą różne . Chociażby taka , że kilka dni temu Sel na gali Złotych Globów spędzała czas z Kate Perry , która to podobno jest największym wrogiem Taylor , i gdy Taylor się o tym dowiedziała obraziła się na Selenę . Ale jak widać to same bajki .