Sklep One Direction w Polsce!? (ZNAMY PRAWDĘ)

Napisano: 07/12/2012 - 14:00 autor: Marta Nowak

Można się cieszyć?

Kilka dni temu krążyły tajemnicze plotki, że w Polsce pojawi się oficjalny sklep One Direction. Miałby on zostać otwarty w Warszawie. Niestety nie jest prawda!

Znawcy rynku podają, że liczba fanów One Direction w Polsce jest zbyt mała, aby zespołowi opłacało się otwierać się u nas sklep, gdyż będzie on cały czas pusty. Zespół ocenia to po sprzedaży płyt, która jest u nas słaba i nie ma porównania do krajów w zachodniej Europie.

Szkoda?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

191 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Anonim 13/03/2015 o 18:56 -

  No dlaczego nie ma być tego sklepu.Ja naprzykład ich niesamowicie lubię. I bardzo chce żeby był ten sklep

 2. jula małycha 13/03/2015 o 18:57 -

  No dlaczego nie ma być tego sklepu.Ja naprzykład ich niesamowicie lubię. I bardzo chce żeby był ten sklep

 3. Zakochana W One Direction 05/08/2015 o 13:12 -

  Jak Nie Officialny To Może Chociaż Taki W Którym Poprostu Będą Rzeczy Z One Direction itp. :( ŻAL!!!!!!

 4. nikola urbanczyk 13/11/2015 o 17:08 -

  KOCHAM WAS IA POJADE DO SKLEPU BOMY MAMY BLISO TO TMRZEMY PSZYJECHAC BOJA KOCHAM ONE DRECTION ITO BARDZO MOCNO JUSTIN BIEBER ZAL CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA CHA IKUPIE RZECZY Z ONE RECTION I TO SERIO ONE DRECTION KOCHAM CIE BARDZO MOCNO Z CALEI SILY SERIO ONE DRECTION SAM FAJNI I UROCZE MILY CUDOWNY JA KPCHAM HARRY STYLES I LAIAM NALLA I ZEYNA ILOISA W SZYSTKICH ICO

 5. ... 15/11/2015 o 16:45 -

  totalna klapa …w Polsce jest bardzo dużo fanów 1D … myślę żę taki sklep miał by duże obroty bo tył by jedyny w całej Polsce …