Tokio Hotel ukrywają się w Los Angeles i pracują nad nową płytą!

Napisano: 17/11/2011 - 19:00 autor: Marta Nowak

Fani czekają…

Wielbiciele chłopców z Tokio Hotel troszkę się niecierpliwią, gdyż artyści od dawna nie wypuścili nowej piosenki. Od prawie roku gwiazdorzy mieszkają w Los Angeles, ale niestety nie przynosi to żadnych korzyści w postaci nowego materiału.

Gwiazdunie dowiedziały się jednak, że pomimo braku nowych informacji od gwiazdorów, pracują oni nad nowym materiałem. Niestety ich manager David Jost powiedział w nowym wywiadzie, że przez najbliższe kilka miesięcy, Tokio Hotel nie będą wypowiadać się w mediach i udzielać żadnych informacji.

Tęsknicie za Tokio Hotel?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

82 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Anonim 24/04/2012 o 16:27 -

  kocham cie bill kocham cie tom

 2. Satomi 02/06/2012 o 15:06 -

  Lubię TH. Fajni są, a to że ktoś słucha muzy innej niż ja lubię mnie wali. Nie zabronię mu, chce, niech słucha. A co do was Gwiazdunie…. Wy to macie „na*****ne” delikatnie mówiąc. Jakiś czas temu pisałyście „Bill Kaulitz odchodzi od Tokio Hotel” bo zaśpiewał w duecie z kimśtam bez reszty TH. A wy od razu pie[cenzura] że odchodzi. A już od dawna było wiadomo o tym że *****rywają nową płytę. Pozdro tej.
  Pozdraeiam fanów i antyfanów! :* a co :P a wy gwiazdunie nie *****jcie na portalu byleczym bo za dużo waszych gówien będzie.

 3. imiss 19/10/2012 o 23:59 -

  Kur*a wiemy jak on wygląda. Mam 24 lata, slucham ich od poczatku,w sumie to sam poczatek plyta schrei i zimmer a teraz to robia sieke z mozgu, masakra. Teksnie za nimi starymi, swierzymi. Koncert w wwa torwar, niezapomniane chwile. zloty fanów, dziewczyny gdzie wy sie podzialyscie?